
BYZANTSKÉ UMENIE NA SLOVENSKU
Sprievodná výstava Jozefa Petrišáka z Beloveže v rámci projektu Môj jazyk, moje korene na podporu rusínskej národnostnej menšiny.
Domovská stránka » Beh na dlhú trať

Sprievodná výstava Jozefa Petrišáka z Beloveže v rámci projektu Môj jazyk, moje korene na podporu rusínskej národnostnej menšiny.
30. septembra 2010 odborný seminár Dávid Gutgesel a Bardejov 29. septembra 2010 Mladý literárny kritik 25.3. 2010 Najpočetnejší detský čitateľský maratón 24.3.2010 Kníhtlačiarik – po stopách
Okresná knižnica Dávida Gutgesela v Bardejove a ECAV v Bardejove Vás pozývajú dňa 12. novembra 2019 o 16:30 hod.na spomienkový večer na Jána Mišákaevanjelického farára
Prihláste sa na odber nášho newslettera!
Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

"Všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherné vydanie."
Hans Christian Andersen
Okresná knižnica Dávida Gutgesela, Radničné námestie 1, 085 01 Bardejov 054/ 4722105 kniznica@gutgesel.sk